Pozri si aj ďalšie kurzy z našej ponuky

Imparate l'Italiano vicino al mare

799 €
Učte sa Taliančinu v krásnej usadlosti na talianskom vidieku, strávte krásnych 5 dní plných slnka, taliančiny, vynikajúceho jedla, vína a výbornej nálady!
2.6. - 7.6.
Začiatočník, Falošný začiatočník, A1, A2, B1, A1/A2

Už druhý rok organizujeme skvelý pobyt v spolupráci s CK Mattia a priamo s majiteľkou Jarkou budete mať možnosť spoznať nádherný región Talianska Le Marche! Samozrejme, o taliančinu sa postarám ja osobne s lektorkou Školy Taliančiny!

 

Program:

UTOROK :    

O 14:00 po ubytovaní začíname našu už druhú jazykovú misiu!

Najskôr sa všetci zoznámime príjemným welcome drinkom  a začneme hneď naostro … rozdelíme sa do skupín a pri voňajúcej káve a príjemnom vánku zahájime prvú úvodnú hodinu vyučovania. Večer spoločnou uvítacou večerou priamo na ubytovaní začneme ďalších   5 krásnych spoločných dní plných zážitkov a krásnych chvíľ.  

                                

STREDA:  

Raňajky o 8:30.  

Začiatok vyučovania o 9:30  podľa vytvorených skupín pri dobrej káve, či pohári vínka! 

O 12:30 spoločný  jednochodový obed .

Po dobrom obede a krátkej sieste pri bazéne vyrazíme do ulíc a budeme si cvičiť taliančinu priamo v teréne medzi gestikulujúcimi a ukecanými talianmi. Vyberieme sa spoločne do jedného z dvoch talianskych miništátov – San Marina.  Toto jedinečné miesto na vysokej skale si udržalo svoju samostatnosť a nezávislosť už od svojho vzniku od 4. Storočia n.l. Je to malé San Francisco, lebo ulice stále stúpajú dohora. Večer sa zastavíme na výbornej večeri v miestnej trattorii.

 

ŠTVRTOK:  

8:30 raňajky a o 9:30 sa zase učíme... s dobrou kávou a pohárom vínka. O 12:30 obedujeme a siestujeme pri bazéne!

Popoludní nás čaká prenádherné mesto Loreto.

Svojou bazilikou si získa srdce každého návštevníka. Večer nebude  chýbať ochutnávka vína  spojená s  dobrým jedlom u miestneho vinára.

 

                     

PIATOK:  

Raňajky a taliančina. O 12:30 obedujeme a samozrejme siestujeme...

Popoludní si spravíme malé oddychové voľno a pôjdeme k moru. Veď kto by nechcel chytiť prvé lúče slniečka a skúsiť teplotu júnového Jadranu?  Deň zakončíme večerou priamo pri mori z morských špecialít.

 

SOBOTA:  8:30 raňajky a o 9:30 sa zase učíme J O 12:30 obedujeme a siestujeme ....

Popoludní návštívime  hrad GRADARA , ktorý v sebe ukrýva nielen históriu od 13. Storočia, ale aj romanticko – tragickú story dvoch zaľúbencov. O tejto romantickej časti histórie hradu nám porozpráva  až miestna talianska sprievodkyňa a vy budete mať možnosť vyskúšať sami seba nakoľko jej po našom jazykovom pobyte budete rozumieť.   

Posledný večer – ako inak – zavŕšime spoločnou večerou.

 

NEDEĽA: Raňajky a posledné dve lekcie taliančiny po obede sa lúčime po taliansky a vyrážame smer Slovensko.

CIAO .... A  PRESTO  LA  MIA  BELLA  ITALIA!!!

 

 

Ubytovanie:   Country House Valle del Metauro v apartmánoch , kde sú 2 – 3 izby, kúpeľňa a kuchyňka  www.valledelmetaurocountryhouse.it

Stravovanie: raňajky na ubytovaní, 5 x večera, 6 x obed

Doprava:    na mieste pobytu autobusom, ktorý nám bude stále plne  k dispozícii a ktorý vám privezie vaše “nákupy” až do Bratislavy

Cena na osobu  :  799,- Euro

Cena  zahŕňa:  5 nocí s raňajkami, welcome drink, sprievodcu v mestách, dopravu autobusom počas pobytu, 5 x obed a večeru , intenzívny kurz taliančiny s výučbou 2,5 hodiny denne, učebné materiály, pobytovú daň, poistenie pre prípad insolventnosti      

Cena  nezahŕňa: cestovné poistenie, vstupné do pamiatok, dopravu tam a späť

Možnosť  doplatenia: 

  • 1 posteľová izba 115,- /osoba
  • doprava autobusom  70,- /osoba  /odchod autobusu z Bratislavy pondelok /

 

           

Zmena programu exkurzií  vyhradená v závislosti od počasia a nepredvídaných udalostí!

 

ciara

moznosti_platby