Pozri si aj ďalšie kurzy z našej ponuky

Individuálky

od 21 €
Individuálne lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí preferujú osobitný prístup. Lekcie pre začiatočníkov sú vedené slovenským lektorom.
dĺžka kurzu podľa dohody (1-2x do týždňa)
45 - 60 minút
Začiatočník, Falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2

Individuálne lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí preferujú osobitný prístup. Čas, termín aj intenzita kurzu je na vás. Na základe vašich znalostí a možností vám zostavíme študijný plán na mieru. Jeho tempo vieme kedykoľvek zvoľniť aj pridať. Zameriavame sa na látku, ktorá vám robí najväčšie vrásky na tvári. Či už je to gramatika alebo konverzácie, spolu problematické časti ľahko prelúskame.


Lekcie pre začiatočníkov sú vedené slovenským lektorom. Neskôr, podľa záujmu, môžete pokračovať s rodeným Talianom. Veľkou výhodou je, že počas hodiny sa lektor venuje len vám. Vďaka jeho individuálnemu prístupu pocítite pokroky už po pár hodinách.

 

Učebné materiály

Pouzívame roky overenú učebnicu Un tuffo nell’azzurro, ktorú dovážame priamo z Talianska a dostanete ju na prvej lekcii. Okrem tejto základnej učebnice máme desiatky ďalších extra materiálov a hier.

ciara

Cena: 21 € / 45 minút  |  25 € / 60 minút

Kurz sa platí vopred, 12 lekcíí + zápisné 24,90 € (učebnica, učebné materiály). Je možná dohoda platieb aj iným spôsobom (edenred)

ciara

moznosti_platby