Pozri si aj ďalšie kurzy z našej ponuky

Jazykový pobyt vo Verone

1099 €
Vycestujte s nami, už tretí krát na jazykový pobyt!
4.6. - 9.6. 2023
Začiatočník, Falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2, A1/A2
Kedy? 4.6. - 9.6.2023
 
NEDEĽA : Začíname spoločným stretnutím priamo na ubytovaní o 14:00. Následne začneme výuku taliančiny rozdelením sa do skupín a úvodnými hodinami. Uvítacou večerou v príjemnom prostredí ubytovania zahájime naše spoločne strávené dni.
 
PONDELOK - ŠTVRTOK : Raňajky o 8:00 h. Začiatok vyučovania o 9:30 h. Ako bude prebiehať vyučovanie? V malých skupinkách podľa vašej úrovne taliančiny, sa budete počas 3,5 dopoludňajších hodín venovať konverzácii, gramatike a lektorom vybraným témam.
Čo spoločne spoznáme? Vždy popoludní vyrazíme do talianskych ulíc. Navštívime okolité miesta, dozvieme sa o ich histórii, o zaujímavostiach a spoznáme aj krásnu prírodu známeho Lago di Garda. Romantická Verona je slávna nielen svojim rímskym Anfiteátrom, ale aj nešťastnou láskou Romea a Júlie. Mestečko Sirmione vás určite zaujme svojou polohou priamo na jazere a malebnosťou svojich uličiek. Peschiera del Garda , mesto na brehu jazera založené ešte starými Rimanmi , je dnes známe krásnymi promenádami, stredovekou pevnosťou a svojimi plážami. Jedinečné mestečko je aj Bardolino, kde sa nachádza malebný prístav, ale preslávilo sa známym rovnomenným červeným vínom.
Čo spoločne ochutnáme? Všetko, čo sa nám ponúkne ! Budeme spoločne obedovať aj večerať a vyberieme pre vás miesta, kde vám jedlo bude nielen chutiť, ale si ho budete v nádhernom prostredí aj vychutnávať.
 
PIATOK: 8:00 h raňajky a cca o 9:00 h si dáme posledné spoločné jazykové dopoludnie a po príjemnoom rozlúčkovom obede sa vydáme sa na spiatočnú cestu domov.
Zmena programu exkurzií vyhradená v závislosti od počasia a nepredvídaných udalostí.
Ubytovanie: v miestnom agroturizme v dvojlôžkových izbách a v apartmánoch
Stravovanie: raňajky na ubytovaní, 5 x večera , 5 x jednochodový obed
Doprava: na miesto pobytu individuálna, počas pobytu presuny na výlety minibusom
Výuka : bude prebiehať každý deň dopoludnia v skupinách . Materiál k výuke obdržíte na mieste.
 
Cena na osobu: 1.099,- €
 
Cena zahŕňa: 5 nocí v agroturizme s bazénom s plnou penziou, sprievodcu v mestách, dopravu minibusom počas pobytu, intenzívny kurz so 3,5 vuyčovacími hodinami denne, učebné materiály, pobytovú daň, poistenie CK pre prípad insolventnosti
 
Cena nezahŕňa: dopravu na pobyt, cestovné poistenie, vstupné do pamiatok
 
Možnosť doplatenia:
1 posteľová izba 200,- € /osoba na 5 nocí, doprava autobusom na pobyt 50,- €
 
PRIHLÁŠKY: ckmattia@ckmattia.sk

ciara

moznosti_platby