Pozri si aj ďalšie kurzy z našej ponuky

Skype lekcie

od 18€
Máte záujem o naše kurzy, ale do Bratislavy to máte ďaleko? Práve pre vás sú ako stvorené individuálne lekcie cez Skype.
12 týždňov (intenzita kurzov podľa dohody)
45 - 60 minút
Začiatočník, Falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2

Máte záujem o naše kurzy, ale do Bratislavy to máte ďaleko? Práve pre vás sú ako stvorené individuálne lekcie cez Skype. Lekcie sú vhodné aj pre tých najvyťaženejších klientov alebo naopak pre tých, ktorým sa nechce opustiť pohodlie domova. ? Svojím charakterom sú veľmi podobné individuálnym lekciám. Na úvodnom stretnutí (prípadne skype hovore) si zhodnotíme vaše jazykové zdatnosti a vedomosti. Na základe toho pripravíme štruktúru nášho kurzu. Zameranie, intenzita aj čas lekcií sú flexibilné. Ak ste začiatočník, na vašich hodinách sa budete stretávať so slovenským lektorom. Neskôr, podľa záujmu, môžete pokračovať s rodeným Talianom. Na vašich hodinách budete potrebovať učebnicu Tuffo nell’azzuro, ktorú si môžete zakúpiť priamo u nás alebo v našom e-shope za zvýhodnenú cenu.


Podmienkou prihlásenia sa na kurz je bezchybné pripojenie na internet.

 

Učebné materiály

Pouzívame roky overenú učebnicu Un tuffo nell’azzurro, ktorú dovážame priamo z Talianska a dostanete ju na prvej lekcii. Okrem tejto základnej učebnice máme desiatky ďalších extra materiálov a hier.

ciara

Cena: 18 € / 45 minút   |  22 € / 60 minút

Kurz sa platí vopred. Cena kurzu + zápisné 19,90 € (učebnica, učebné materiály). Je možná dohoda platieb aj iným spôsobom.

ciara

moznosti_platby