Pozri si aj ďalšie kurzy z našej ponuky

Začiatočníci PIA 17:00

156,90 €
6.10.
17:00 - 18:00
Začiatočník

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude Vám bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Ak ste sa už niekedy v minulosti učili po taliansky, ale pamätáte si iba základy, úroveň Falošný začiatočník je vhodná práve pre vás.

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude Vám bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny.

Prihláste sa na PREZENČNÝ kurz taliančiny so slovenskou lektorkou Tamarou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným vetám a dialógom. Kopec sa toho naučíte a skvelo sa zabavíte.

Kurz trvá 12 týždňov a zahŕňa 12 lekcií po 60 minút, vždy v piatok od 17:00 do 18:00 od 6.10. 2023. 

Za 12 týždňov preberiete: výslovnosť, predstavenie sa, rozprávanie o sebe, o rodine, voľnom čase, slovesá mať a byť, prítomný čas pravidelných a nepravidelných slovies, privlastňovacie zámená.

 

V cene kurzu je aj učebnica Un tuffo nell’azzurro v cene 24,90 (ak ju máte, napíšte nám to do poznámky, odrátame z faktúry) + extra materiály.

V skupinke je maximálne 5/6 študentov.

Kurz prebieha v našom sídle na adrese Na Vŕšku 2, 81101 Bratislava – Staré Mesto.

ciara

moznosti_platby