Online dvojičky

Chcete sa učiť online vo dvojici? Tento typ kurzu je výborným kompromisom medzi individuálkami a skupinkami. Lekcie sú plne flexibilné a vy sa rozhodnete, aká dĺžka lekcií, termín, čas a intenzita kurzu vám vyhovuje. My prispôsobíme lekcie podľa vašich požiadaviek a záujmov a skúsený lektor zostaví učebný plán ušitý na mieru pre vás. Zavolajte priateľa, manžela či kolegyňu a učte sa spolu.

Online kurzy prebiehajú na platforme Google Meet, Zoom alebo na inej online platforme podľa preferencií študenta. So všetkým vám radi pomôžeme. Potrebujete iba dobré internetové pripojenie a zariadenie s reproduktorom a mikrofónomŠkola nezabezpečuje hľadanie partnera do dvojice. 

Lekcie pre začiatočníkov vedie zvyčajne slovenský lektor a neskôr môžete pokračovať s rodeným Talianom. Samozrejme, ak máte záujem, ponúkame lekcie s talianskym lektorom aj pre úplných začiatočníkov. Učebné materiály dovážame priamo z Talianska a k dispozícii budete mať aj množstvo extra materiálov.

Na začiatku štúdia sa hradí jednorazový poplatok Zápisné vo výške 24,90€ na osobu, ktorý zahŕňa učebnicu a extra učebné materiály. Ak už učebnicu Un tuffo nell’azzurro máte, poplatok vám nebude účtovaný.

Úroveň:

začiatočník, falošný začiatočník, A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1, B1.2, B2.1, B2.2, C1, C2

Ďlžka kurzu:

12 lekcií

Dĺžka lekcie:

60/90 min

Čas:

podľa dohody (odporúčame 1-2 lekcie týždenne)

Termín:

podľa dohody

Cena na osobu:

15€/60 min - kurz 180€/12 lekcií
22,50€/90 min - kurz 270€/12 lekcií

Platba možná aj poukážkami Edenred.

Prihláška na kurz

Online dvojičky

Ďakujeme za Váš záujem, prihlášku spracujeme a pokúsime sa nájsť vhodného lektora čo najrýchlejšie, preto od Vás potrebujeme bližšie informácie. Tieto údaje sú len informačné a pred pridelením konkrétneho lektora a potvrdením prvej lekcie Vás budeme kontaktovať.
Aká je Vaša približná úroveň taliančiny? *
Ako často by ste chceli mávať lekcie? *
O akú dĺžku lekcií máte záujem? *
Akého lektora preferujete? *
V akých dňoch a časoch Vám vyhovujú lekcie? Napíšte čo najviac možností. *
Kedy by ste chceli začať s lekciami? *
Poznámka na záver: