Začiatočníci PON 18:15

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Prihláste sa na ONLINE kurz taliančiny so slovenskou lektorkou Biankou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným vetám a dialógom. Kopec sa […]

Začiatočníci PON 16:15

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Prihláste sa na ONLINE kurz taliančiny so slovenskou lektorkou Hanou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným vetám a dialógom. Kopec sa […]