Začiatočníci ŠTV 17:30

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Prihláste sa na prezenčný kurz taliančiny u nás v škole so slovenskou lektorkou Alexandrou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným vetám […]

Začiatočníci PON 17:00

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Prihláste sa na prezenčný kurz taliančiny u nás v škole so slovenskou lektorkou Terezou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným […]

Začiatočníci ŠTV 18:35 VYPREDANÉ

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Prihláste sa na prezenčný kurz taliančiny u nás v škole so slovenskou lektorkou Alexandrou. Začnete pravidlami výslovnosti a postupne prejdete k prvým samostatným vetám […]