Intenzívny letný kurz – 1 týždeň od 22.7.

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Pripravili sme pre vás intenzívny týždňový kurz pre začiatočníkov s lektorkou Terezou, na ktorom sa naučíte základy taliančiny, aby ste si taliančinu mohli […]

Intenzívny letný kurz – 1 týždeň od 15.7.

Zamilovali ste sa do Talianska, jeho atmosféry, kultúry či jedla? Taliančina bude pre Vás bude skvelým pomocníkom pri jeho spoznávaní a práve cez taliančinu môžete ešte lepšie objaviť krásu tejto výnimočnej krajiny. Pripravili sme pre vás intenzívny týždňový kurz pre začiatočníkov s lektorkou Terezou, na ktorom sa naučíte základy taliančiny, aby ste si taliančinu mohli […]

Italiano & Prosecco B1/B2

Aj tento rok sme pre vás pripravili obľúbený letný konverzačný kurz taliančiny na úrovni B1/B2, ktorý si môžete vychutnať s pohárom Prosecca v ruke v našej krásnej záhrade. Zažite s nami nezabudnuteľné letné talianske večery.  S talianskym lektorom Alessandrom sa skvelo zabavíte, naučíte sa mnoho nového a precvičíte si konverzáciu v taliančine v príjemnom prostredí.  […]

Italiano & Prosecco A1/A2

Aj tento rok sme pre vás pripravili obľúbený letný konverzačný kurz taliančiny na úrovni A1/A2, ktorý si môžete vychutnať s pohárom Prosecca v ruke v našej krásnej záhrade. Zažite s nami nezabudnuteľné letné talianske večery.  S talianskym lektorom Alessandrom sa skvelo zabavíte, naučíte sa mnoho nového a precvičíte si konverzáciu v taliančine v príjemnom prostredí.  […]